واردات کالا از چین تخصص ماست

شركت بازرگاني توسعه خلاق ساینا به شماره ثبت ۵۰۵۲۶۰، با تجربه و تخصص در زمينه واردات كالا يك هدف را داشته و خواهد داشت كه آن اصل مشتري مداري و رضايت مشتري بوده و هست كه اميدواريم به آن دست یابیم. 

شركت بازرگاني توسعه خلاق ساینا از شرکت های خدماتی فعال درزمینه های بازرگانی ، واردات و صادرات ، ترخیص کالا از چین است که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب وباتجربه ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبروشناخته شده درزمینه امورگمرکی و ترخیص کالا تبدیل کرده است. 

اين شركت می تواند خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امورگمرکی ، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی را به شرکت های تجاری و صنعتی اعم از دولتی و غیردولتی را به انجام برساند و روزانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف راترخیص و تحویل مشتریان نماید. 

تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت ، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان ، دقت در محاسبات ، تسریع در انجام امورمشتریان موفقیت شركت بازرگاني توسعه خلاق ساینا رضایت مشتریان را به همراه داشته است. 


ماموریت شركت بازرگاني توسعه خلاق ساینا: 

مشاوره وارائه خدمات بازرگانی و گمرکی با سرعت، دقت و صداقت به مشتریان


محورهای فعالیت توسعه خلاق ساینا:

 ● انجام امورمربوط به بازرگانی و واردات و صادرات کالا

 ● ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور

 ● خدمات تخلیه، بارگیری و انبارداری گمرکی و جابجایی و حمل و نقل کالا

 ● مشاوره های بازرگانی در زمینه تهیه و تنظیم اسناد تجارتی کالا

 ● مشاوره گمرکی در زمینه ترخیص کالا و حل اختلافات میان گمرک و صاحبان کال


این وب سایت با هدف کمک به تمام تولیدکنندگان ، تجار و کسانی که علاقمند به تجارت با چین ،خرید از چین و واردات از چین می باشند و همچنین با هدف گسترش روابط تجاری ایران و چین راه اندازی شده است. 

با توجه به روند رو به رشد تجارت ایران و چین ،توسعه خلاق ساینا با تکیه بر زحمات و تلاش مستمر خود که هدفش گسترش فعالیتهای بازرگانی خارجی آغاز نمود، باعث بوجود آمدن ارتباطی تنگاتنگ و مستحکم با کشور پهناور چین گردیده است. 

واردات کلیه کالاها ، اجناس و خطوط تولید از کشور چین تخصص ماست ، این شرکت با ارائه تخصصی ترین مشاوره ها در کلیه مراحل تجارت با کشور چین ، پیش از خرید تا ترخیص و تحویل کالا در ایران، در کنار شما بوده و شما را تا رسیدن به اهداف تجاریتان یاری می رساند. 

این شرکت با هزاران کارخانه تولیدی ،شرکتهای بازرگانی و تجاری چین در ارتباط بوده و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چندین ساله خود تبدیل به بهترین انتخاب برای تجارت با کشور چین گردیده است. 

اگر شما نیاز به واردات و یا صادرات برخی کالاها و یا تجارت با چین را دارید ، لطفا برای راهنمایی بیشتر با شرکت تماس گرفته و یا در وب سایت ثبت نام نموده ودرخواست خود را به صورت رایگان بر روی وب سایت قرار دهید. 

برخی مشتريان ما
فهمیدم!
تایید
لغو