واردات کالا از چین تخصص ماست

تجارت با کشور چین - واردات از چین

کشور چین با مهیا دیدن شرایط رابطه تجاری خوب با ایران باعث شد تا امروزه به عنوان اولین کشور از نظر حجم واردات کالا به ایران باشد

امروزه تنوع کالاهای مختلف و رقابتی شدن بازار باعث شده است تا تجار کشورهای مختلف در حال تجارت با سایر کشورها باشند که در این میان کشور چین موفق شده است با بیشترین تنوع تولید کالاهای مختلف در میان کشورهای دنیا، بتواند در دنیا حرف اول در زمینه تجارت با سایر کشورها را بزند. کشور ما با بیش از 150 کشور مختلف تجارت داشته و کالاهای مختلف از طرق گوناگون وارد کشور می شوند که در این میان، کشور چین با دارا بودن بیشترین واردات کالا به کشور در رتبه اول واردات کالا به ایران قرار دارد.
کشور چین با مهیا دیدن شرایط رابطه تجاری خوب با ایران باعث شد تا امروزه به عنوان اولین کشور از نظر حجم واردات کالا به ایران باشد تا جایی که امروزه جای پای این کشور در اقتصاد ایران محکم شده است و اکثر تجار ایرانی، کشور چین را به عنوان تنها گزینه جهت واردات کالاهای مورد نیاز خود به کشور می دانند.
اکثر مردم به اشتباه کیفیت محصولات چینی‌ را پائین دانسته و روی خوشی‌ به آنها نشان نمی‌دهند،در این زمینه باید عنوان نمود، کشور چین به عنوان اولین کشور از نظر واردات کالاهای مختلف به کشورهای دنیا، قادر است تا هر محصولی را از پایین ترین کیفیت تا بالاترین کیفیت تولید نماید.
به این ترتیب، این مورد به سفارش تجار ایرانی در مورد کیفیت محصول مورد درخواست بستگی دارد که متاسفانه در کشور ما امروزه به دلیل پایین بودن هزینه ی واردات کالاهای با کیفیت پایین، برخی از تجار بیشتر علاقه مند به واردات اجناس با کیفیت پایین از این کشور هستند. به این ترتیب ورود برخی کالاهای بی کیفیت چینی به کشور به درخواست برخی از تجار جهت رقابت در بازار می باشد.
اما در بسیاری از زمینه ها و کالاهای مختلف، تجار علاقه ای به وارد کردن محصولات بی کیفیت نداشته و اجناس مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت ممکن سفارش داده و وارد کشور می کنند که این امر می تواند باعث رونق بازار و تمایل بیشتر مردم در داخل کشور به خرید کالاهای چینی و هم چنین علاقه مندی بیشتر تجار به وارد کردن کالاها از چین با حداکثر کیفیت شود. شرکت بازرگانی توسعه خلاق ساینا با کادری مجرّب و تیم بازرگانی خود در ایران بستری مناسب و امن را برای کلیه امور بازرگانی مشتریان خود فراهم می‌‌کند. این شرکت با سابقه طولانی در امر واردات کالا از چین در امر خرید انواع کالا و تهیه مواد اولیه و کالاهای متنوع از خرید از مبداء چین تا ترخیص کالا و ارسال به درب انبار در ایران را با شرکت مستقر در چین و ایران برای شما به راحتی میسر می نماید.

برخی مشتريان ما
فهمیدم!
تایید
لغو