واردات کالا از چین تخصص ماست

تجارت با کشور چین - معرفی سورس خرید و تامین کننده

گروه بازرگانی توسعه خلاق ساینا با وجود کارشناسان مجرّب خود در حوزه واردات و تجارت از کشور چین و با استفاده از دفاتر فعال که در این کشور دارد به مشتریان خود در زمینه‌ی معرفی‌ منبع خرید و تامین کننده ارائه خدمات مینماید

همانطور که اطلاع دارید چین و هنگ کنگ به عنوان بزرگترین مرکز تولید و فروش کالا در جهان شناخته میشود.
شما میتوانید کلیه نیاز خود را از این کشور وارد نمایید اما این موضوع را توجه داشته باشید قبل از هر اقدامی و تجارتی با چین داشتن یک سورس و تامین کننده مطمئن و مناسب است که بتوانید نیازهای وارد کننده را تامین نماید.
گروه بازرگانی توسعه خلاق ساینا با وجود کارشناسان مجرّب خود در حوزه واردات و تجارت از کشور چین و با استفاده از دفاتر فعال که در این کشور دارد به مشتریان خود در زمینهٔ معرفی‌ منبع خرید و تامین کننده ارائه خدمات مینماید.
ابتدا ما نیاز داریم از جانب شما اطلاعاتی دریافت کنیم ( با شرح جزییات ) که به دنبال چه محصول و کالایی هستید. سپس ما جستجو را شروع کرده و تامین کننده هایی که را که بهترین شرایط و نزدیکترین قیمت را به قیمت هدف شما دارند را در قالب یک لیست به شما معرفی میکنیم.
این لیست شامل شامل فروشنده‌های تایید شده و شامل آخرین قیمت پیشنهادی این فروشنده ها می‌باشد.
ما از شما خواهشمندیم قبل از شروع جستجو توسط کارشناسان ما شرح کامل و هر گونه مستندات لازم را برای کالاهایی که به دنبالش هستید را به گروه بازرگانی ما ارائه نمایید.

برخی مشتريان ما
فهمیدم!
تایید
لغو