واردات کالا از چین تخصص ماست

تجارت با کشور چین

مشاوره و مذاکره با شرکتها و کارخانجات چینی و فراهم کردن زمینه های لازم برای عقد قرارداد ، خرید و واردات کالا
China flag

چین در سال ۲۰۱۳ دومین اقتصاد بزرگ دنیا پس از ایالات متحده بوده‌است. ۹۰ درصد کالاهای تولیدی جهانی و بیشتر از ۸۰ درصد کالاهای وارداتی در جهان متعلق به کشور چین است. واردات کالا از چین ترخیص کالا و تحویل کالا از چین در ایران و ارائه تخصصی‌ترین مشاوره‌ها در کلیه مراحل تجارت با کشور چین تا رسیدن به اهداف تجاریتان تخصص ماست. شرکت توسعه خلاق ساینا با هزاران کارخانه‌‌ تولیدی در چین شرکتهای بازرگانی و تجاری چین در ارتباط بود و با تکیه بر اطلاعات و تجارت چندین ساله خود تبدیل به بهترین انتخاب برای تجارت با کشور چین گردیده است.

شرکت بازرگانی توسعه خلاق ساینا با کادری مجرّب و تیم بازرگانی خود در ایران آماده ارائه خدمات زیر می‌باشد:

 - مشاوره و مذاکره با شرکتها و کارخانجات چینی و فراهم کردن زمینه های لازم برای عقد قرارداد ، خرید و واردات کالا.
 - آماده کردن مدارک لازم برای اخذ نمایندگی کالاهایی که نیاز به اخذ مجوز برای واردات دارند. گرفتن پروفرما ، فاکتور از شرکتها و کارخانجات چینی در کوتاهترین زمان ممکن ، مناسبترین قیمت و انجام خریدهای مورد نیاز از چین.
 - استعلام قیمت از شرکتهای مختلف و وارد کردن کالاها به ایران با قیمت تمام شده مناسب و متناسب با بازار داخلی و قابل رقابت با وارد کننده های رقیب در ایران و با حداقل هزینه ها.
 - آماده کردن اجناس در چین ، بازرسی قبل از بارگیری ، تماس با شرکتهای حمل و نقل ، کشتیرانی و گرفتن حداقل قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن.
 - آماده کردن مدارک لازم برای انجام مراحل ترخیص و تحویل گرفتن کالاها در گمرکات ایران و انجام عمل ترخیص با کارمزد مناسب.
 - بارگیری از بنادر ایران به مقصد نهایی ( بعد از ترخیص )
 - درصورت نیاز ، کمک به فروش کالاها در داخل ایران.
 - کمک و مشاوره به افرادی دارای سرمایه کافی بوده و تمایل به واردات و تجارت با چین ، یا ایجاد یک خط تولید در ایران دارند و یا دنبال یک پروژه پر سود ، جدید و ابتکاری از چین و یا تمایل به سرمایه گذاری در پروژه های با توجیه اقتصادی را دارند.
 - شرکت بازرگانی توسعه خلاق ساینا با کادری مجرّب و تیم بازرگانی خود در ایران بستری مناسب و امن را برای کلیه امور بازرگانی مشتریان خود فراهم می‌‌کند.

برخی مشتريان ما
فهمیدم!
تایید
لغو